Кошик
641 відгук
+380 (98) 105-10-90
+380 (50) 558-61-71
Виноградів, Україна
Agrise
Залишити відгук

Засоби захисту рослин

Засоби захисту рослин (ЗЗР) - це один із найважливіших помічників у отриманні якісного врожаю та подоланні негативних впливів на рослину.


СЗР допомагають вибудувати захист і вилікувати рослину від хвороб (фунгіциди), або допомагають позбутися бур'янів (гербіциди), або прибрати комах та їх шкідливий вплив на рослину (інсектициди).
Біологічні засоби захисту рослин від хвороб застосовуються в різних сферах. Їх використовують дачники, городники, фермери, а також у садівництві.
СЗР поділяються на хімічні засоби захисту рослин та біологічні засоби захисту рослин. А їх призначення полягає не тільки в тому, щоб захистити рослину від шкідників та хвороб, а й впливати на біологічні процеси рослини (наприклад як регулятори росту).


Правильний підбір потрібного засобу захисту – це дуже важлива запорука здорової рослини та гарного врожаю. У магазині Agrise можливі консультації агронома і наш менеджер допоможе Вам підібрати необхідний засіб захисту для найкращого результату. Купити засоби захисту рослин можна в магазині Аграйс, в нашому асортименті є різні ЗЗР від провідних виробників агробізнесу для різних культур.
Щоб підібрати правильні засоби захисту рослин від шкідників та хвороб, необхідно врахувати низку факторів: тип ґрунту, культуру рослини, умови вирощування, симптоми рослини та інше. З усіма цими питаннями допоможе наш консультант.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner