Кошик
602 відгуків
+380 (98) 105-10-90
+380 (50) 558-61-71
Виноградів, Україна
Agrise
Залишити відгук

Прилипачі

Прилипач для рослин (або поверхнево-активна речовина) недаремно так називається, він сприяє "прилипанню" діючої речовини на рослину.
Прилипач - це препарат пролонгуючої дії, який утворює своєрідну плівку на рослині.
У сільському господарстві для рослин використовують неіонізуючі прилипачі.


Яку ж дію має прилипач на рослину:
- створює "захисну плівку" (захищає рослину від втрати вологи, але при цьому добре пропускає кисень, захищає від негативного впливу морозів і прямих сонячних променів);
- підвищує ефективність діючих речовин ЗЗР або добрив, які покликані стимулювати зростання чи дозрівання та віддачу врожаю;
- Збільшує ефективність обробки рослин;
- сприяє хорошому засвоєнню мікро- та макроелементів, які потрапляють на поверхню рослини, знижує витрату пестицидів.

Прилипачі є головним помічником у боротьбі з хворобами або шкідниками, а також в одержанні рясного врожаю, оскільки є "провідником" для більшості засобів захисту рослин та ЗЗР (допоміжним компонентом при обприскуванні рослин препаратами під час підживлення). Прилипач для рослин купити однозначно варто, якщо Ви бажаєте гарного врожаю.
Прилипачі стійкі до погодних умов, тим самим забезпечують найкращий ефект добрива для рослини, а надалі й отримання кращого врожаю.

Прилипач можна купити в інтернет магазині Agrise. Також в асортименті агромаркету Аграйс є різне насіння овочевих культур, ЗЗР та добрива.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner