Кошик
602 відгуків
+380 (98) 105-10-90
+380 (50) 558-61-71
Виноградів, Україна
Agrise
Залишити відгук

Регулятори росту рослин

Регулятори росту рослин - це органічні препарати природного чи синтетичного походження, які можуть регулювати процеси росту: здатні стимулювати зростання та розвиток рослини, а також гальмувати ці процеси росту та розвитку.

Регулятори росту дуже позитивно впливають на рослину, її зростання та розвиток (якщо дотримуватися всіх рекомендацій щодо дозування та кількості обробок), тому що у своєму складі вони мають фітогормони:

  • ауксини (впливають на якість обміну поживними речовинами та розвиток кореневої системи рослини),
  • гібереліни (регулюють цвітіння та плодоносність культури)
  • цитокініни (відповідають за розвиток пагонів).

Стимулятори росту рослин можна використовувати на всіх етапах розвитку рослин, починаючи від посіву і до збирання врожаю.
Регулятори росту широко використовуються і в фермерському господарстві, а також і вдома для квітів та городу на підвіконні та у відкритому ґрунті. Ці препарати ефективні за будь-якої погоди, єдина їхня головна вимога - це дотримання правильного режиму підживлення.


Важливо дотримуватись правильного дозування та періодичності обробок на наступних етапах:
- на стадії проростання та укорінення рослини (можливо як просто пролити та обробити сходи, а так само замочують розсаду в стимуляторі росту, це викликає появу якісних, рясних сходів);
- на стадії пересадження рослини (це допомагає краще рослині подолати стрес і швидше адаптуватися до нового середовища);
- на етапі зав'язей (обробка стимуляторами зростання знижує рівень опадіння зав'язей);
- на етапі плодоношення (сприяє збільшенню та наливанню плодів);
- на етапі збирання врожаю (при обробці в період збирання врожаю стимулятори зростання позитивно впливають на захист від морозів та допомагає добре перенести холоди).

Дуже важливо дотримуватися вказівок інструкції, тому що якщо не дотримуватися рекомендацій, можна навпаки завдати шкоди рослині. Якщо використовувати в неправильному дозуванні та переборщити з обробками, то можна викликати зворотній ефект- уповільнення росту та розвитку культури.

Стимулятори росту рослин вартість виправдана, щоб отримати хороший, якісний врожай.

Купити регулятори росту рослин можна в інтернет магазині Agrise. В агромаркеті Аграйс Ви можете отримати консультацію від агронома та наш менеджер допоможе підібрати Вам потрібний стимулятор росту для Ваших рослин у полі, городі чи на підвіконні. В асортименті магазину Аграйс є різні регулятори росту рослин, добрива (якісне підживлення), СЗР та насіння овочевих культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner