Кошик
602 відгуків
+380 (98) 105-10-90
+380 (50) 558-61-71
Виноградів, Україна
Agrise
Залишити відгук

Насіння овочевих культур

Насіння овочів – посівний матеріал для вирощування рослинних культур.
Дуже важливо вибрати якісне насіння, тому що це запорука успіху.
Насіння відрізняється культурою рослини, виробником, фасуванням тощо. Купити насіння овочів краще перед початком посівного сезону, завжди звертаючи увагу на термін придатності насіння (якщо термін придатності вичерпаний, то врожайність культури буде знижуватися).
Також є класифікація насіння:
- гібрид (позначається як "F1". Це результат схрещування сортів рослини для отримання більш стійкої до хвороб рослини, з кращими характеристиками. Насіння рослин гібриду не підходить для збору насіння як нового посівного матеріалу, тому що наступні нащадки гібриду не зберігають батьківських якостей);
- сорт (це рослини, для відбору яких застосовувався метод селекції. Нащадки сортових рослин здатні зберігати батьківські якості, тому підходять для відбору насіння. Зовні рослини сорти схожі за характерними ознаками, але мають відмінності на рівні генотипу).

Сортове насіння як правило дешевше гібридів, за ними легше доглядати ніж гібридами і звичайно ж ще довгий час може забезпечувати насінням (сорт здатний віддавати насіння для посіву).
Гібриди ж рослин навпаки дорожчі, але при цьому теж мають свої переваги. Вони більш стійкі до хвороб та шкідників. Гібриди більш врожайні, ніж сортові рослини.
Насіння для теплиць частіше вибирають гібридні, так як вони стійкі до багатьох стресів та хвороб.

Також при виборі насіння слід враховувати кліматичну зону, регіон для посіву. Певні сорти та гібриди краще розвиваються у певних умовах.
Так само класифікують насіння овочів від виробника:
- Sakata
- Hazera
- Clause
- Rijk Zwaan
- Enza Zaaden
- Nunhems
- Bejo
- Seminis
- Syngenta (та ін)
Аграйс працює лише з перевіреними, надійними, професійними постачальниками. Наш менеджер може проконсультувати Вас та допомогти підібрати посівний матеріал для Ваших цілей. Купити насіння овочів у супермаркеті насіння Agrise Ви можете у дрібній фасовці (від нашого магазину), а також купити насіння овочів у великих упаковках (профпакуваннях).
Насіння овочів каталог має різні культури: насіння томатів, насіння огірків, насіння редиски, насіння капусти, насіння кабачків, насіння баклажанів, насіння кукурудзи, насіння гороху, насіння салатів, насіння перцю, насіння буряків, насіння зелені тощо.

Насіння овочевих культур має 3 основні характеристики:
- урожайність (зазвичай у гібридів цей показник вищий, ніж у сортового насіння. І на цей показник звертають увагу фермери, городники, дачники, яким важлива кількість врожаю);
- стійкість до хвороб (одна з важливих характеристик, від якої залежить врожайність, але при цьому потрібно підбирати також насіння для кожної конкретної кліматичної зони вирощування);
- лежкість (характеристика, яку звертають уваги овочівники, хто вирощує з метою зберігання овочів).
Тому перед тим, як замовити насіння овочів, варто визначитися, де культура вирощуватиметься, в яких умовах і яка головна мета.
Купити насіння овочів можна в інтернет-магазині Аграйс. Також у нашому каталозі Ви зможете знайти різні добрива, купити ЗЗР та багато іншого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner