Кошик
634 відгуків
+380 (98) 105-10-90
+380 (50) 558-61-71
Виноградів, Україна
Agrise
Залишити відгук

Інсектициди

Де можна придбати інсектициди?
Купити інсектициди для рослин можна в інтернет магазині Аграйс. У нас в асортименті можна знайти різні засоби захисту і придбати не тільки інсектициди від колорадського жука, але і від багатьох інших шкідників, які заважають отримати хороший урожай.
Щороку, кожен сезон доводиться боротися зі шкідниками, які псують урожай овочів, ягід, плодових та ін. Багато народних засобів існує, але вони не такі ефективні, як хімічний засіб захисту рослин-інсектицид. Ця складна хімічна сполука, яка допомагає позбутися не просто дорослих особин, а й можуть знищити яйця шкідників, їх личинки. Це професійні засоби, якими користуються не тільки фермери та садівники, але так само і городники та дачники.


Інсектициди класифікують за способом впливу/ураження шкідника. Вони бувають:
- контактний інсектицид (він не стійкий до дощів і швидко змивається. Але його дія проявляється при найменшому контакті з комахою);
- кишковий інсектицид (діючі речовини всмоктуються через кишечник комахи та починають діяти);
- системний інсектицид (не рекомендується використовувати для харчових рослин. Ефективність системних інсектицидів не залежить від погодних умов, оскільки препарат швидко всмоктується в судинну систему рослини. А далі зі шматочками рослини потрапляє в кишечник комахи і починає діяти на шкідника.)
-фуміганти (мають вплив на шкідників через їхню дихальну систему).
Також можуть бути:
- інсектициди суцільної дії (впливають на багато видів комах-шкідників);
- інсектициди вибіркової дії (впливають лише на конкретних шкідників).

Слід пам'ятати, що інсектицид потрібно використовувати вкрай обережно і слідувати всім інструкціям, щоб не завдати шкоди рослині, тваринам чи людині.
Якщо у вас велика ділянка землі, то вам як фермеру буде вигідно купити інсектициди оптом.
Необхідно правильно підібрати інсектицид для конкретних цілей, а з цим Вам можуть допомогти агроном та менеджер магазину Agrise. Щоб придбати інсектициди в Україні за доступною ціною, Ви можете залишити заявку на нашому сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner