Кошик
634 відгуків
+380 (98) 105-10-90
+380 (50) 558-61-71
Виноградів, Україна
Agrise
Залишити відгук

Гербіциди

Що таке гербіциди?
Гербіциди – це засоби захисту рослин, спрямовані на усунення різних бур'янів.
Але для того, щоб правильно використовувати їх і отримати бажаний результат, потрібно добре розібратися в них. Якщо неправильно використовувати гербіцид, це швидше може призвести до згубного ефекту і знищити нашу рослину.


Гербіциди поділяються на групи за характером дії:
- гербіциди суцільної дії (діє на всі рослинні культури);
- гербіциди контактної дії (викликають опіки на листку, знищуючи хлорофіл. Це призводить до в'янення);
- гербіциди системної дії (викликають порушення росту та поділу клітин у рослини бур'яну, при цьому починається деформація листків та стебел. Їх не використовують на полях, тому що вони згубно впливають на всі рослини. Тому їх використовують у місцях, де зовсім не потрібна рослинність) ;
- гербіциди вибіркової дії (допомагає позбутися бур'янів, не завдаючи шкоди сільськогосподарським культурам. Цей тип гербіцидів дорожче інших, оскільки у складі складніші хімічні сполуки і поєднується кілька хімічних речовин).


У використанні гербіцидів однією з найважливіших умов використання є точне дозування, враховувати, при якій температурі працюють гербіциди та обробка з усіма техніками безпеки лише тих рослин, які небажані.

Де придбати гербіциди?
Гербіциди можна купити в інтернет магазині Agrise. В асортименті нашого магазину Ви знайдете гербіциди від бур'янів, також Ви можете купити гербіциди для газону, гербіциди для знищення порослі дерев, гербіциди для моркви та буряків, гербіциди для соняшника, гербіциди для цибулі та часнику, гербіциди для знищення дерев і чагарників, гербіциди для кормових буряків та багато іншого. Можливо купити гербіциди оптом та в роздріб. В агромаркеті Аграйс доступне до замовлення насіння різних овочевих культур, добрива та ЗЗР (гербіциди, фунгіциди, інсектициди).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner