Кошик
641 відгук
+380 (98) 105-10-90
+380 (50) 558-61-71
Виноградів, Україна
Agrise
Залишити відгук

Комплексні добрива

Комплексне добриво – це добриво складного типу, до складу якого входить мінімум 2 основних компоненти. Комплексні добрива використовуються протягом усього періоду вегетації як підживлення для рослин. При виборі добрива для кращого ефекту слід враховувати особливості ґрунту, клімату і, звичайно ж, потреби рослини.
Комплексні добрива використовують для того, щоб отримати хороший урожай/ результат, а також для того, щоб запобігти багатьом хворобам рослини.
Правильне, систематичне підживлення, а також удобрення ґрунту між сезонами підвищує родючість ґрунту та підвищує врожайність рослинних культур.
Найперша класифікація комплексних добрив така:
- органічні (торф, гумус, компост, гній тощо)
- неорганічні (рідкі комплексні добрива, сухі мінеральні одно- та багатокомпонентні суміші).

Практично у всіх комплексних добривах у складі є калій, азот та фосфор, але у різних пропорціях. Тому важливо удобрювати ґрунт і рослинні культури (овочі, садові або декоративні), тому що удобренний, родючий ґрунт – запорука доброї, якісної, здорової рослини, яка рясно плодоносить.

Залежно від переважання у складі того чи іншого елемента комплексні добрива поділяють на:
- Калійні добрива (універсальні та підходять практично для всіх рослинних культур. Позитивно впливають на плодоношення, допомагають плодам добре налитися. Також використовують для покращення характеристик ґрунту, особливо якщо він погано зволожується та підвищена кислотність. Якщо періодично використовувати калійні добрива, то це покращить характеристики ґрунту та підвищить опірність рослин до хвороб);
- Азотні добрива (найкраще застосовується до садових та городніх рослинних культур. Азот дуже важливий для рослин, як будівельний елемент, позитивно впливає на розвиток кореневої системи та метаболізм рослини. Також варто враховувати особливості ґрунту, його характеристики);
- Фосфорні добрива (Фосфор входить до складу всіх частин рослини. І впливає на плодоношення, сприяє більш швидкому переходу від цвітіння до плодоношення, а також кращому дозріванню насіння та плодів. Також фосфор впливає на підвищення стійкості до захворювань. Фосфорні добрива є джерелом живлення та приводять в норму обмінні процеси в рослинах. Фосфорні добрива відповідають за зростання плодів та їх смакові якості. Фосфору багато не буває, якщо трохи переборщити з фосфорним комплексним добривом, то шкоди рослині не буде).

Купити комплексні добрива можна у магазині Agrise. У нас можна не тільки комплексні мінеральні добрива купити, добриво для овочів купити, , але й косплексне добриво  для плодоіих дерев купити, а також купити комплексне добриво для городу і звичайно ж будь-яке інше купити добриво. Так само в асортименті можна купити СЗР і насіння овочевих культур.

При виборі добрив важливо враховувати потребу та особливість рослини, особливість ґрунту та ін.
Є дуже багато різних виробників добрив: добрива Yara, добрива CityMax, добрива Intermag, і найпопулярніші валагро добрива.
Комплексні добрива діляться так само і за своїм станом:
- сипучі комплексні добрива;
- Рідке універсальне добриво.

У магазині Аграйс можна отримати консультацію агронома. А наш менеджер допоможе Вам підібрати добрива для овочів, купити добрива онлайн, а потім отримати свої добрива поштою.
Якщо Ви фермер, то є можливість купити добрива оптом, по хорошій ціні. А якщо у Вас невелика ділянка землі, то також є можливість замовити добрива в інтернеті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner