Що потрібно, щоб отримати хороший врожай редиски?
Ви часто очікуєте класний урожай, але не завжди задоволені результатом чи то через нестачі досвіду, чи то через нестачі знань?! Що ж давайте разом розберемося поетапно. що все ж таки необхідно для отримання хорошого раннього врожаю редиски. Яка технологія вирощування редиски.
Отже:
1. Вибір насіння
2. Підготовка ґрунту
3. Посів редиски
4. Сходи та догляд за ними
5. Збирання врожаю
Сам по собі редис - це овоч швидкого дозрівання. А щоб отримати врожай якомога раніше і захистити його від морозів, редис висівають під плівкові укриття.
Що ж, давайте розглянемо трохи докладніше.
Вибір насіння
Як не крути, але якісне хороше насіння - це запорука успіху. Тому найкраще купити насіння від перевірених виробників, в якості яких Ви будете впевнені. До речі, в нашому інтернет магазині Аграйс зібране насіння лише від найкращих європейських компаній і лише оригінал!
Також радимо звертати увагу на характеристики сортів і гібридів, багато з них стійкі до низки захворювань, це буде також плюсом, також є гібриди зимової редиски, наприклад Аутелла F1 від компанії Hazera та багато інших. Тому при виборі насіння враховуйте Ваш регіон для сівби та інші фактори.
Підготовка ґрунту
Редиска- культура досить вимоглива до грунту. Її слід сіяти на родючому, розпушеному, добре удобреному грунті. Також для того, щоб уникнути ймовірності виникнення ряду захворювань редиски, не варто сіяти її в землю після хрестоцвітих культур (різних видів капусти, руколи, гірчиці тощо).
Особливо якщо Ви вирощує вже не перший рік, то земля може виснажуватися. Тому радимо удобрити ґрунт. Тому можна розпорошити інсектицид Регент від компанії Basf, в дозуванні 40-50 гр на сотку, щоб обробити грунт від шкідників. Також можна використовувати, як добриво, гумат Калію в розрахунку 30-40 гр/ сотоку, а також триходермін, або хлорокіс міді.
Посів
Насіння редиски висівають рядами, за схемою 6*6. Якщо у Вас немає сівалки, однакові луночки можна робити будь-яким пристроєм із підручних засобів, це зручно при ручному посіві. У кожну луночку строго по 1 насінині. Далі зверху засипати дерев'яною стружкою (підстилкою) або землею.
Догляд за сходами
Відстань між рядами ми залишаємо спеціально для того, щоб могли поливати і розпушувати землю, а це головна умова у догляді за редискою. Це важливо для збереження вологості ґрунту та запобігання росту бур'янів.
Також обов'язковим є полив, оскільки редиска дуже чутлива до вологи. Полив потрібно проводити від 7 до 11 разів за весь період, залежно від погоди. Полив можна проводити різними способами: краплею, спреєм, дощувалкою, але при цьому головна умова, щоб вода не стояла. Ну і звичайно ж не забуваємо про боротьбу зі шкідниками за потребою.
Збір врожаю
І ось нарешті на 18-20 день (залежно від сонячних днів) після сходів починається довгоочікуване збирання врожаю. Коренеплоди миють і розкладають по мішках або зв'язують на пучки.
Бажаємо Вам добрих урожаїв!