Кошик
634 відгуків
+380 (98) 105-10-90
+380 (50) 558-61-71
Виноградів, Україна
Agrise
Залишити відгук
Фумігант Джин ALFA Smart Agro 1кг, фото 2

Фумігант Джин ALFA Smart Agro 1кг

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Фумігант для дератизації та дезінфекції складських приміщень.

Діюча речовина: фосфід алюмінію - 560 г/кг.

Механізм дії

Фосфід алюмінію при контакті з атмосферним повітрям розкладається на фосфористий водень (РН3), вуглекислий газ (СО2) з виділенням аміаку (NH3). Швидкість проходження реакції залежить від наявності вологої у повітрі та її температури. При вологості 60% та температурі +20°C 50% газу виділяється протягом 24 годин. Максимальний ефект фумігації досягається через 60-72 години. Газ фосфін порушує процеси метаболізму та блокує надходження кисню в організм, викликаючи параліч нервової системи та повну загибель шкідників.

Переваги:

  • ефективний проти всіх видів шкідників (у тому числі карантинних);
  • швидка дія на шкідників на всіх фазах їх розвитку, а також на гризунів;
  • застосовується для обробки продовольчого, фуражного, насіннєвого зерна як насипом, так і затареним у мішки;
  • не впливає на схожість та якісні показники зерна та продуктів.

Властивості

Фумігант Джин забезпечує швидку дію на шкідників, що залежить від концентрації газу фосфіну у повітрі. Повна загибель настає при досягненні концентрації газу в годину експозиції при відкритій формі шкідливості – не менше ніж 7 г/год/м³ та 25 г/год/м³ – під час поховання.

Норма витрат:

  • зерно продовольче, насіннєве, фуражне насипом у складах, силосах, елеваторах масою не більше 200т насипом до 2,5м та затарені у мішки під плівкою - 9 г/т;
  • не завантажені зерносховища – 5 г/м3

Загальні рекомендації

Препарат Джин можна розкладати як вручну, так і за допомогою таблеток дозаторів. У зерно, що зберігається насипом, таблетки вносяться спеціальним зондом. Невеликі партії зерна та інших продуктів при висоті бурта до 2,5 м накривають плівкою, що закріплюється на каркасі висотою 50 см, щоб між зерном та плівкою залишався вільний доступ повітря.

Застереження

Не застосовувати разом з іншими препаратами після обробки приміщень засобами з використанням великої кількості рідини. Прямий контакт препарату Джин із великою кількістю води викликає самозаймання. Забороняється доступ дітям та персоналу, які не пройшли інструктаж. Не відкривати фляги, крім випадків безпосереднього використання. Забороняється зберігання у пошкодженій тарі. Забороняється фумігація об'єктів з відривом менше 200 м від житлових і 100 м від виробничих приміщень; при температурі повітря (зовні та всередині приміщення) нижче +10°С та понад +35°С та швидкості руху повітря понад 7 м/с.

Основні
ВиробникALFA Smart Agro
Країна виробникУкраїна
Користувацькі характеристики
Вага (кг)1.0
  • Ціна: 650 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner